duyurular-syhbyz

Vefat&Başsağlığı

Pınar Karşıyakamız’da forma giyen eski basketbolcumuz 36 yaşındaki Ufuk Yanar’ın kullandığı motosiklete bir otomobilin çarpmasını sonunda vefat ettiği üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Pınar

80d17614-5e46-4fbc-989b-4330866bdd97

Pınar Cup 2017 Başlıyor!

Pınar Cup 2017 15-16 Eylül 2017 tarihlerinde Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda düzenlenecek. Pınar Karşıyakamız, 2017-18 sezonunun son hazırlık

teklifal
BSL-900X400
PozTakımOGMPAYAV
1.Fenerbahçe302825825462182364
2.Bjk Sompo Japan302465424872197290
3.Anadolu Efes302375325602269291
4.Darüşşafaka Doğuş302375325042249255
5.Banvit302195125042319185
6.Galatasaray Odeabank301812482373228786
7.Gaziantep Basketbol301614462428233890
8.TOFAŞ301515452465242639
9.PINAR KARŞIYAKA3015154524052426-21
10.İstanbul BBSK3011194123042481-177
11.YEŞİL GİRESUN BELEDİYE3010204023832476-93
12.TRABZONSPOR MEDICALPARK3010204023962519-123
13.DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL309213923222503-181
14.Muratbey Uşak Sportif308223824302605-175
15.Best Balıkesir307233723472540-193
16.TED Ankara K.302283221172754-637
view all
bcl-900X400
PozTakımOGMPAYAV
1.LE MANS SARTHE149523102993891
2.UMANA REYER VENEZIA149523103310303
3.PINAR KARŞIYAKA149523104696383
4.AVTODOR SARATOV1477211190114743
5.Maccabi Rishon LeZion14772110009964
6.CSM CSU ORADEA1468209591047-88
7.KATAJA BASKET14682010911131-40
8.KHIMIK14311169291025-96
9.Fraport Skyliners01127176-5
view all

BAŞARILARIMIZ