11 Nisan Perşembe Günü Saat: 13.30’da Yaşar Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda Yaşar Üniversitesi Öğrencileri ile buluştuk.

Düzenlenen etkinlik dahilinde Pınar Karşıyaka’mızdan oyuncularımız Bryon Allen, David Kennedy, Egemen Güven, Erdi Gülaslan, Mert Celep, Metin Türen ve Scott Wood’un yanısıra Genel Menajerimiz Selim Çınar, Takım Menajerimiz Emin Saraç ile Medya ve İletişim Sorumlumuz Oğuz Türkdönmez Rektörlük Konferans Salonu’ndaki yerlerini aldı.

Ekibimizi, Bornova Ağaçlıyol’da üniversite öğrencilerinin oluşturduğu Üni KSK taraftar grubu, marşlar ve meşaleler ile karşıladı. Karşılamanın ardından ekibimiz Rektörlük Konferans Salonu önünde, Üni KSK ile fotoğraf çektirdi.

Karşılıklı Soru-Cevap şeklinde geçen konferansta, sporcularımız öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Konferans sonunda kaptanımız Erdi Gülaslan, Yaşar Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Galip Ayvat’a Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı adına imzalı forma hediye etti. Ayvat, Yaşar Üniversitesi adına Pınar Karşıyaka’mıza sezonun kalan maçlarında başarılar diledi.

Etkinlik dahilinde oyuncularımıza soru soran 17 öğrenciye,  21 Nisan’da oynanacak olan Muratbey Uşak Sportif karşılaşmasında kullanılmak üzere 2’şer kişilik davetiye verildi.

Konferansın bitimiyle birlikte öğrenciler oyuncularımız ile birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi.

Pınar Karşıyaka ailesi olarak tarafımıza gösterilen ilgi, alaka ve misafirperverlik için Yaşar Üniversitesi’ne ve değerli öğrencilerine teşekkür ederiz.