Pınar Karşıyaka’mızdan Organizasyon Yetkilimiz Ceyda Kurucu ile Medya ve İletişim Sorumlumuz Oğuz Türkdönmez, Radyo Ege Kampüs 100.8 frekansında yayınlanan “Rek’li Spor” programında Mert Kaan Azın ile Kaan Gençtürk’ün konuğu oldu.

 

Pınar Karşıyaka’mızının gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi veren temsilcilerimiz, konuşmanın devamında bir çok alanda destek aldığımız Gönüllü Takımı’mızdan bahsetmeden yapamadı.

Kendilerinin de önceki senelerde Gönüllü Takımı’nda yer aldığını söyleyen yetkililerimiz konuşmanın sonunda : ” 20 kişilik bir ekip düşünün hiç bir maddi çıkar gözetmeksizin, sadece birşeyleri başarmak için uğraşan. Tek yaptığımız başarıya ulaşmaya çalışmak ve günün sonunda başarıya ulaştığınızı gördüğünüz zaman aldığınız haz, pahabiçilmez” dediler.

Pınar Karşıyaka ailesi olarak bizi ağırlayan Radyo Ege Kampüs ekibine hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

Eğer siz de Gönüllü Takımı’mızın bir parçası olmak istiyorsanız, Gönüllü Başvuru Formu’nu doldurup, başarıya ulaşacağınız bu yol için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Gönüllü Başvurusu