Başantrenörümüz Ufuk Sarıca, bugün Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda taraftarımıza olarak düzenlenen törende resmi sözleşmeyi imzaladı.

İmza törenimize başantrenörümüz Ufuk Sarıca ile birlikte Kulüp Başkanımız Sayın Turgay Büyükkarcı ve Genel Menajerimiz Sayın Selim Çınar da katıldı.

Başkanımız Sayın Turgay Büyükkarcı ve başantrenörümüz Ufuk Sarıca, imza töreninde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Turgay Büyükkarcı, imza töreninde şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili Karşıyaka taraftarı, taraftarı ve başkanı olduğum bu onurlu kulüpte tarihi bir an yaşıyoruz. 50 yılldır bu kulübü destekleyen, 23 yıldır da basketbola destek veren ve bu anlamda Türkiye’de en uzun süreli sponsorluğu bize yaşatan Yaşar Grubu’na da ayrıca teşekkür ediyorum. Ayrıca bu kupaları bize kazandıran canım kardeşim, arkadaşım hocamıza bizi kırmadığı için teşekkürü borç bilirim.”

Başantrenörümüz Ufuk Sarıca, basın toplantısında şu şekilde konuştu: 

“Arena’ya ilk defa çıkmış kadar heyecanlıyım. Spor hayatımda böyle bir imza törenim olmadı. Benim ve ailem için gurur duyulacak bir şey. Tekrar Karşıyaka Arena’da olmaktan heyecan duyuyorum. Burada çok güzel günlerimiz oldu, inşallah bunları tekrar yaşayacağız. Karşıyaka taraftarına, haftalardır gelen ilgi ve sevgi dolu mesajları için teşekkür ediyorum. Sıcaklığını ve daimi desteklerini hissettiren Pınar ve Yaşar ailesine teşekkür etmek istiyorum. Son olarak sayın başkanımıza, yönetim kuruluna ve teknik ekibe teşekkür etmek istiyorum. En kısa süre içinde camiamıza, taraftarımıza, kulubümüze, semtimize yakışacak, o basketbol zevkini yaşatacak takımı kuracağımıza inanıyorum. Artık geçmişi konuşmamak lazım. Bundan sonraki hedefimiz yeni bir yapılanma içine girmek. Orta uzun vadede başarılara açık bir takım olacağız. Çok güzel günler yaşayacağımıza ve beraber çok zafer kutlayacağımıza eminim.”

Törenin sonunda başantrenörümüz Ufuk Sarıca, 2+1 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.