Pınar Karşıyakamızın ING Basketbol Süper Ligi’nin 8. haftasında oynayacağı Galatasaray Doğa Sigorta karşılaşmasının biletleri satışa sunuldu.

Galatasaray Doğa Sigorta karşılaşmasının biletleri Çarşı KSK-Store, Arena KSK-Store ve Bostanlı KSK-Store’dan taraftarlarımıza sunuldu.

Karşılaşmanın bilet satışı ile ilgili notlar:

  • Maç günü salon gişesi 15:30’da açılacaktır.
  • Öğrenci biletleri bugün (cuma) 17:00’den itibaren salon gişesinden satışa sunulacaktır.
  • Öğrenci bileti satın alma işlemi sırasında ve maç günü salona giriş sırasında öğrenci kartı ibrazı sorunludur.

2008 yılında kaybettiğimiz taraftarımız Özgür Soylu’nun 11. ölüm yıldönümü olan 16 Kasım cumartesi günü oynanacak Galatasaray Doğa Sigorta karşılaşmasında kulübümüz, 50 liradan satışa çıkacak tam biletlerin 10 lirasını Soylu’nun ailesine verme kararı aldı.

Genel Menajerimiz Selim Çınar, kulübümüzün almış olduğu karar ile ilgili “Özgür tam bir Karşıyaka sevdalısıydı. Ölüm yıl dönümü olan 16 Kasım, Galatasaray Doğa Sigorta maçına denk geldi. Biz de ailesinin yanında olduğumuzun bir göstergesi olarak Özgür Soylu’nun yeğeni Çınar Özgür’ün eğitimine destek olabilmek adına böyle bir karar aldık. Özgür’ü özlemle anıyoruz” ifadelerini kullandı.

16 Kasım cumartesi günü saat 17:30’da oynanacak karşılaşma için tam bilet fiyatı 50 TL olarak belirlenirken öğrenci bileti fiyatı 30 TL olarak belirlendi.