Pınar Karşıyakamızın ING Basketbol Süper Ligi’nin 10. Haftasında Fenerbahçe Beko’yu (1 Aralık Pazar saat 17:30’da Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda ağırlayacağı karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.

Fenerbahçe Beko karşılaşmasının biletleri, Arena KSK-Store, Bostanlı KSK-Store ve Çarşı KSK-Store mağazalarından satışa sunuldu.

Fenerbahçe Beko karşılaşmaşmalarının bilet fiyatları tam bilet için 50 TL, öğrenci bileti için 30 TL olarak belirlenirken taraftarlarımızın alacağı her tam biletin 10 TL’lik kısmı altyapımıza destek için ayrılacaktır.

  • Fenerbahçe Beko karşılaşmasının öğrenci biletleri 29 Kasım saat 17:00 itibariyle salon gişesinden satışa sunulacaktır.
  • Fenerbahçe Beko karşılaşması için salon gişesi biletlerin tükenmemesi halinde maç günü (1 Aralık Pazar) saat 15:30’da açılacaktır.
  • Fenerbahçe Beko karşılaşmasına gelecek VIP kombine sahibi taraftarlarımızın ayrı bir VIP kombine kartı bulunmaması halinde karşılaşmaya çocukları ile birlikte gelmemeleri rica olunur.
  • Tribün kombinesi sahibi taraftarlarımız, 0-7 yaş arası çocukları ile birlikte maça girebilecek olup 7 yaş ve üzeri çocuklar için ayrı bir kombine kart getirmeleri veya tribün bileti satın almaları gerekecektir.
  • Fenerbahçe Beko karşılaşması için tribün bileti satın almış olan taraftarlarımız, 0-7 yaş arası çocukları ile maça girebilecek olup 7 yaş ve üzeri çocuklar için ayrı bir maç bileti satın almaları gerekecektir.