Şu sıralar salonlardan uzak kalmış olan çocuklarımızı basketbolsuz bırakmamak, 100. Yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızın coşkusunu evlerimizde yaşayabilmek için Pınar Karşıyaka olarak 23 Nisan Resim Yarışması düzenliyoruz!

Pınar Karşıyaka 23 Nisan Resim Yarışması’na katılım şartları şu şekildedir:

1- Pınar Karşıyaka 23 Nisan Resim Yarışması’na 14 yaşına kadar tüm çocuklar katılabilir. Katılımcılar, resimlerini ebeveynlerinin Twitter veya Instagram hesabından @kskbasket’i etiketleyerek yapacakları paylaşım ile bizlere ulaştırabilir.

2- Yalnızca içerisinde Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’na ait isim, logo, oyuncu ismi, antrenör ismi veya salon ismi gibi unsurlar bulununan çalışmalar yarışmaya kabul edilecektir.

3- Yarışmamıza Twitter üzerinden başvuracak katılımcılarımızın resmi taratarak ya da karşıdan, resmin tamamının gözükecek düzgün bir şekilde fotoğrafını çekerek Twitter üzerinden gizli olmayacak bir hesapla @kskbasket etiketlemeleri ve #ÇocuklarınGözündenPınarKarşıyaka etiketi ile paylaşmaları gerekmektedir.

4- Yarışmamıza Instagram üzerinden başvuracak katılımcılarımızın resmi taratarak ya da karşıdan, resmin tamamının gözükecek düzgün bir şekilde fotoğrafını çekerek Instagram üzerinden gizli olmayacak bir hesapla @kskbasket etiketlemeleri ve #ÇocuklarınGözündenPınarKarşıyaka etiketi ile paylaşmaları gerekmektedir.

5- Yarışmaya katılım gösteren tüm çocuklarımız, bir ebeveynleri ile birlikte 2020-2021 sezonunda belirlenecek bir iç saha karşılaşmasında kulübümüzün misafiri olacaktır.

6- Yarışmada ilk üçe girmeyi başaran eserlerin sahipleri çocuklarımız 2020-2021 sezonu süresince kulübümüz tarafından gerçekleştirilecek organizasyonda sevdikleri bir basketbolcumuz ile tanışma ve öğlen yemeğinde bir araya gelme fırsatı yakalayacaktır.

Yarışmaya katılım 18-19 Nisan 2020 tarihlerinde, Twitter ve Instagram üzerinden gerçekleştirilecek olup eserler 20-21 Nisan 2020 tarihlerinde emekli Öğretim Görevlisi Ressam Turan Enginoğlu tarafından değerlendirilecektir. Sonuçlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Pınar Karşıyaka resmi internet sitesinden sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.