2020-2021 sezonu planlamalarına başlayan Pınar Karşıyakamız, başarılı oyuncularımız Yunus Sonsırma ve Nusret Yıldırım ile ikişer yıllık yeni sözleşme imzalamıştır.

Yapılan bu anlaşmanın kulübümüz ve oyuncularımız adına hayırlı olmasını diler Yunus Sonsırma ve Nusret Yıldırım’a yeşil-kırmızılı formamız altında başarılı sezonlar dileriz.

2013-2015 yılları arasında takımımızda forma giyen, kazanılan Türkiye Kupası, Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Basketbol Süper Ligi şampiyonluklarında pay sahibi olan Yunus Sonsırma, dört sezonluk aranın ardından 2019-2020 sezonunda yuvasına döndü. Gösterdiği performans ile takımımızın Basketbol Süper Ligi’ni 2. sırada tamamlamasında ve FIBA Europe Cup’ta yarı finale yükselmesinde önemli rol oynayan Yunus Sonsırma, 2021-2022 sezonu sonuna kadar Pınar Karşıyaka forması giyecek.

2019-2020 sezonu başında takımımıza katılan Nusret Yıldırım, sezon boyunca gösterdiği performans ile takımımızın hem ligde hem Avrupa’da yakaladığı başarılı grafiğe büyük katkı sağladı. Tecrübeli forvet, yeşil-kırmızılı formamızı 2021-2022 sezonu sonuna kadar terletmeye devam edecek.

Yunus Sonsırma ve Nusret Yıldırım için gerçekleştirilecek imza töreni başkanımız Sayın Turgay Büyükkarcı ve asbaşkanımız Sayın Serkan Ergüven’in katılımıyla bugün 19:12’de Karşıyaka Spor Kulübü Resmi YouTube kanalından yayınlanacaktır.

Karşıyaka Spor Kulübü