Son Haberler
  1. Antrenman Notları | 14.12.2019
  2. ING BSL’nin 12. Haftasında Darüşşafaka Tekfen’i Ağırlıyoruz
  3. Darüşşafaka Tekfen Karşılaşmasının Biletleri Satışta
  4. Darüşşafaka Tekfen Karşılaşmasının Biletleri Satışa Çıkıyor
  5. Antrenman Notları | 13.12.2019

Teksüt Bandırma vs Pınar Karşıyaka

Basketbol Süper Ligi 28 Eylül 2019 - 17:30
Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu

Video

Ayrıntılar

Tarih Zaman League Sezon
28 Eylül 2019 17:30 Basketbol Süper Ligi 2020

Venue

Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu

Sonuçlar

Takım1234T
Teksüt Bandırma1016141757
Pınar Karşıyaka2123242189

Teksüt Bandırma

Konum PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

Pınar Karşıyaka

# Oyuncu Konum PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1James Metecan BirsenF770003742.91333.30002502
9Semih ErdenC45001020.00004666.71421
3Yunus Emre SonsırmaPG216101250.0010.00000113
10Onuralp BitimSG02000010.00000000211
17David John KennedySF820004580.00000001110
19Jordan MorganC256031121392.300011100.02442
20Brandon TricheSG1263104850.02540.02366.70623
21Tony TaylorPG629102540.02366.70000213
24Amath M’BayePF1712105862.51333.36875.00113
33Alp KarahanSG00000010.0010.00000011
48Görkem DoğanC01000000000020.00100
64Nusret YıldırımPF822103475.022100.00000212
 Toplam 89352282345660.781844.4132065.06291521